رحمتی می‌آید و سیدجلال را می‌آورد؟ | بلاگ

رحمتی می‌آید و سیدجلال را می‌آورد؟

تعرفه تبلیغات در سایت

دروازه بان سابق پیکان که با توجه به تغییرات استقلال قصد بازگشت به این تیم را دارد ممکن است امروز یک گام پیش تر بیاید و مذاکره نهایی را با مظلومی انجام بدهد. البته سرمربی استقلال نام حسین ترابپور را به عنوان مربی گلرهای استقلال اعلام کرده که این مسئله کمی با حضور رحمتی در تضاد است؛ با این حال مهم تر از این خبر، موضوع گفت و گوهای دائمی مظلومی و نزدیکانش با رحمتی است.

اگر رحمتی به استقلال که دلخواه ترین باشگاه برای اوست منتقل شود، آن وقت پرونده حضور سیدجلال حسینی مدافع تیم ملی در جمع آبی ها به جریان بیفتد. سید که از سوی پرسپولیس و سرمربی این تیم به خدمت گرفته نشده، پیشنهاد دو باشگاه لیگ برتری را در جیب داد؛ استقلال و تراکتورسازی که احتمال حضور در هریک از این دو تیم را دارد. این خبری است که پرویز مظلومی هم تاییدش کرد اما نگفت که حسینی در این انتقال احتمالی رحمتی را وکیل خود قرار داده است و گفته است توافق مالی برعهده هم تیمی سابق اش در سپاهان باشد.

این که پرویز مظلومی در تمرین دیروز گفت درمورد امیرحسین صادقی تصمیم نهایی را نگرفته و هم او را می خواهد و هم نه؛ به علت احتمال حضور مدافع مهمی به نام سیدجلال حسینی است که شاید بزرگترین خرید این فصل استقلال بشود؛ جتی مهیب تر از بازگشت رحمتی !

...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : شنبه 15 آبان 1395 ساعت: 20:40