تلاش مرد ایرانی برای داشتن حرمسرا همراه با 4زن عقدی و 3صیغه ای!! | بلاگ

تلاش مرد ایرانی برای داشتن حرمسرا همراه با 4زن عقدی و 3صیغه ای!!

تعرفه تبلیغات در سایت

من علاقه زیادی به تشکیل حرمسرا دارم و اکنون در خانه خود 4 زن عقدی و 3 زن صیغه ای نگهداری می کنم...


روزنامه اطلاعات یک شنبه ششم فروردین ماه سال 1340نوشت:
دو روز پیش کدخدا عزیز، کدخدای یکی از دهات نزدیک تهران به ژاندارمری ده خود اطلاع داد که تمام پول نقد او به سرقت رفته و آخرین همسرش نیز به دنبال گم شدن پول ها مفقود گردیده است!
کدخدا عزیز ضمن شکایت خود به رئیس پاسگاه ژاندارمری ده گفته است: من علاقه زیادی به تشکیل حرمسرا دارم و اکنون در خانه خود 4 زن عقدی و 3 زن صیغه ای نگهداری می کنم، در مجاورت حرمسرایم یک صندوقچه در دیوار کار گذاشته ام و در آن پول نقد و جواهراتم را نگهداری می کنم و هر روز به آنها سرکشی می نمایم، 20 روز پیش دختر 15 ساله ای توجه مرا جلب کرد.
این دختر به قدری طنازی کرد که من بی قرار شدم و 5 ساعت بعد از او خواستگاری کردم و یکی از زن های عقدی ام را به صیغه مبدل کردم و دختر جوان را عقد نموده و او را به حرمسرا آوردم.
همسر جدید من پریشب مرا اغفال کرد و کلید صندوقچه را از جیبم درآورد و نیمه شب صندوقچه را با کمک اقوامش دزدیدند و حالا نه از او خبر دارم و نه از صندوقچه گرانبهایم.
کدخدا عزیز می گفت در صندوقچه نزدیک به نیم میلیون ریال پول نقد و جواهرات بود و قبل از اینکه زنم را پیدا کنید این صندوقچه را پیدا کنید!
یکی از زنان کدخدا عزیز که برای پاره ای تحقیقات درباره این سرقت به پاسگاه ژاندارمری آمده بود، می گفت: از روزی که این سرقت واقع شده کدخدا از همه ما نیز سیر شده و شنیده ایم که گفته است می خواهد همه ما را طلاق بدهد!

...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : شنبه 15 آبان 1395 ساعت: 20:40