داورزنی: انتخاب پیمان اکبری کاملاً عاقلانه بود

ساخت وبلاگ
چکیده : رئیس فدراسیون والیبال گفت: انتخاب پیمان اکبری برای هدایت دو تیم ملی شرکت کننده در رقابتهای قهرمانی ... با عنوان : داورزنی: انتخاب پیمان اکبری کاملاً عاقلانه بود بخوانید :

رئیس فدراسیون والیبال گفت: انتخاب پیمان اکبری برای هدایت دو تیم ملی شرکت کننده در رقابتهای قهرمانی آسیا علاقلانه ترین کار ممکن بود.

انتخاب پیمان اکبری برای هدایت تیم ملی والیبال ایران در رقابت های قهرمانی آسیا که مردادماه به میزبانی تهران برگزار می شود، واکنش های متفاوتی داشته است.رییس فدراسیون والیبال در باره دلایل انتخاب اکبری برای هدایت تیم ملی والیبال ایران در قهرمانی آسیا گفت: همانگونه که اطلاع دارید تیم ملی والیبال با بازیکنانی که در لیگ جهانی بازی نکردند در رقابت های قهرمانی آسیا شرکت می کند. حدود ۸ بازیکن این تیم از بازیکنان تیم پیکان هستند که در مسابقات قهرمانی باشگاه های مردان آسیا شرکت خواهند کرد. چرا که ما در لیگ جهانی اسامی 25 بازیکن را اعلام کردیم ولی تنها 14 نفرآنها در مسابقات حضور مستمر داشتند.دکتر محمدرضا داورزنی تصریح کرد: از سوی دیگربا مذاکراتی با مسئولین تیم پیکان داشتیم و تعامل خوبی که مدیر عامل این تیم با فدراسیون داشت، مقرر شد که بازیکنان ملی پوش اصلی پیکان این تیم را در قهرمانی باشگاه های آسیا همراهی نکنند و در عوض ما چند بازیکن از جمله حمزه زرینی، علی شفیع، فیاضی و ... که در لیگ جهانی زیاد به میدان نرفتند را به پیکان دهیم و آنها این تیم را در این رقابت ها همراهی کنند. وی با بیان اینکه چند بازیکن مشترک بین تیم ب و تیم زیر 23 سال وجود دارد و این دو تیم فرصت زیادی برای آماده سازی ندارند، گفت: عاقلانه ترین کار این بود که کادر فنی این دو تیم مشترک باشد تا روند آماده سازی نیز به صورت مشترک پیگیری شود. اگر کادر فنی جداگانه بود، در روند تمرینات و نفرات شرکت کننده در اردوی دو تیم مشکلاتی به وجود می آمد و هیچ دام از دو تیم تمرینات منظم و کاملی را برگزار نمی کردند، چرا که نمی توانستند در مدت زمان مناسب تمامی بازیکنان خود را در اختیار نداشتند.رییس فدراسیون والیبال در باره هدایت تیم والیبال دانشجویی و پیکان تهران در قهرمانی باشگاه های آسیا با هدایت پیمان اکبری گفت: فدراسیون والیبال تصمیم گیرنده برای این دو تیم نیست و فدراسیون ملی ورزش دانشگاهی برای تیم دانشجویی و باشگاه پیکان تهران برای تیم والیبال خود تصمیم گیرنده بودند.وی در ادامه با یادآوری اینکه تیم والیبال پیکان بدون ملی پوشان خود در قهرمانی باشگاه های آسیا شرکت می کند، گفت: ملی پوشان باید در جام واگنر لهستان، اردوی برون مرزی روسیه و جام جهانی والیبال در ژاپن شرکت کنند به همین دلیل نمی توانند تیم پیکان را در قهرمانی آسیا همراهی کنند. چرا که ما در حال حاضر جز تیم های تراز اول والیبال دنیا هستیم و می بایست حرفه ای برنامه ریزی و رفتار کنیم. بدانیم برای کدام هدف می جنگیم. در حال حاضرهم همه تمرکز خود را بر روی صعود به المپیک می گذاریم تا بتوانیم به تنها آرزوی والیبال ایران در جهان جامه عمل بپوشانیم.

** تقدیم به تنها عشقم **...
ما را در سایت ** تقدیم به تنها عشقم ** دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : شنبه 15 آبان 1395 ساعت: 20:40